HePsİ FaN cLuP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HePsİ FaN cLuP

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

bugün ne olduysa seni sewdigimi anladım!!!

+4
PsikoGulloshh
gulloshmelissa
dearmouse
'αηgєL..
8 posters
YazarMesaj
'αηgєL..
_-**-_Süper Admin_-**-_
_-**-_Süper Admin_-**-_
'αηgєL..

Kadın

bugün ne olduysa seni sewdigimi anladım!!! Empty
MesajKonu: bugün ne olduysa seni sewdigimi anladım!!!   bugün ne olduysa seni sewdigimi anladım!!! EmptyPaz Kas. 18, 2007 10:57 am

Sen uzaksın bana we bir o kadar da yakınsın.Kabullenmek istemediğim,hissetmekten korktuğum bir duygu war içimde sana karşı günden düne büyüyen we o duygunun wücudumu sarmasını istemiyorum.Eğer ufacıkta olsa yer werirsem o duyuya bu zamanla beni kahreder we bn kendimi asla affetmem.
Gözlerimi gözlerinden kaçırmamın,seni görünce,seninle konuşurken heyecanlanmamın,seni düşünmekten büyük bir keyif almamın,seninle birlikte olduğumda elin, tutmak isteyişimin,yanağına bir buse kondurmak isteyişimin bunların hepsinin bir nedeni olmalı we bunların ötesinde ne hissedersem hissedeyim,sadece bu hissettiklerimin bende gizli kalacağını,ne olursa olsun senin bunları asla öğrenmemen gerektiğinin farkındayım.Bu yazıyı oturmuş sana yazıyorum işte.Belki birgün olurda bir tesadüf eseri eline geçer bu yazı we sn bunu okurken yazarına takılır gözlerin,şaşırırsın bnm adımı orda görünce we belki merak edersin bu yazının kime yazıldığını ama bilmezsin ki bu yazının senin için yazıldığını.
Her mısrasında,her kelimesinde senin olduğunu bilseydin ne hissederdin acaba???Bunu bilmek isterdim.Ufacıkta olsa yüreğinde bnm için ne hissettiğini,zaman zaman beni düşünüp düşünmediğini,hepsini bilmek isterdim.Ama bunları senden duymak istemezdim.
İsterdim ki,martılar fısıldasın beni sewdiğini,denizler senfoni orkes**ası kursunlar senin bana sewgini anlatacak,yıldızlar kayarken beni sewdiğini çizsinler gökyüzüne yada gözlerin gözlerimdeyken seni sewiyorum de içinden bn onu hissederim.İmkansızlıklar kahrediyor beni.Ama yinede şikayetçi değilim ztn istesekte seninle iki çılgın aşık olamayacağımızın farkındayım.Bu duygu beni korkutuyor we rahatsız ediyor çünkü doğru değil.Ne doğruki bu hayatta ztn...
Sana yazıldığını bilmediğin we belki hiç haberin bile olmayacak bir yazı bırakıyorum sana.Şu an beni duymasanda we bunu hiçbir zmn bilmeyecekmolsanda we anlamayacak olsan da bn yinede sana ........

ALINTIDIR!!!!
dearmouse
Aktif Üye
Aktif Üye
dearmouse

Kadın

MesajKonu: Geri: bugün ne olduysa seni sewdigimi anladım!!!   bugün ne olduysa seni sewdigimi anladım!!! EmptySalı Kas. 20, 2007 9:15 am

ay çok güzelmiş bu
gulloshmelissa
_-**-_Süper Admin_-**-_
_-**-_Süper Admin_-**-_
gulloshmelissa

Kadın

MesajKonu: Geri: bugün ne olduysa seni sewdigimi anladım!!!   bugün ne olduysa seni sewdigimi anladım!!! EmptyÇarş. Ara. 05, 2007 9:54 am

tşklerrrrrrrr çok gzlllllllll
http://evanescenceqoliqleri.yetkinforum.com/forum.htm
PsikoGulloshh
Emekli MOderatör
Emekli MOderatör
PsikoGulloshh

MesajKonu: Geri: bugün ne olduysa seni sewdigimi anladım!!!   bugün ne olduysa seni sewdigimi anladım!!! EmptyPerş. Ara. 06, 2007 7:10 am

saol doruqcuumm... çok gusell yhaff
http://www.grup-hepsijiler.niceboard.net
eylem_yoshy
Emekli MOderatör
Emekli MOderatör
eylem_yoshy

MesajKonu: Geri: bugün ne olduysa seni sewdigimi anladım!!!   bugün ne olduysa seni sewdigimi anladım!!! EmptyÇarş. Şub. 06, 2008 3:04 pm

süpermiş yaa saol
erenci_güzel
Co_Admin
Co_Admin
erenci_güzel

Kadın

MesajKonu: Geri: bugün ne olduysa seni sewdigimi anladım!!!   bugün ne olduysa seni sewdigimi anladım!!! EmptyPerş. Şub. 07, 2008 3:40 am

Sad Sad Sad Sad cnm saol ama bu sefer ağlamıyorum Sad Sad Sad Sad (ühüüüüüüüüü)
Fırıldak_m0j0
*** Mod Adayı ***
*** Mod Adayı ***
Fırıldak_m0j0

Kadın

MesajKonu: Geri: bugün ne olduysa seni sewdigimi anladım!!!   bugün ne olduysa seni sewdigimi anladım!!! EmptyPerş. Şub. 07, 2008 8:07 am

saollll
gülçinci_güzel
GrupHepsi Aşığı
GrupHepsi Aşığı
gülçinci_güzel

Kadın

MesajKonu: Geri: bugün ne olduysa seni sewdigimi anladım!!!   bugün ne olduysa seni sewdigimi anladım!!! EmptyC.tesi Şub. 09, 2008 5:34 am

saolun adminim king

bugün ne olduysa seni sewdigimi anladım!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» seni seviyorum
» seni sewiorum....