HePsİ FaN cLuP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HePsİ FaN cLuP

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

esprili mesajlar

3 posters
YazarMesaj
caner
***Çalışkan ÜyemizZzZ***
***Çalışkan ÜyemizZzZ***
caner

Erkek

esprili mesajlar Empty
MesajKonu: esprili mesajlar   esprili mesajlar EmptyÇarş. Ağus. 06, 2008 3:28 am

• bu mesaj ozel bi frekansla gonderilmistir.zekilerde hafiza kaybi aptallarda kisa sureli korluk ibnelerdede bi anlik gulumseme yapar!!!
  • seni gorunce gozlerim dolar, kulaklarim mark
  • oglum müjde sana is buldum - nasil is - büfede yedigün vereceksin
  • Temel ile Dursun Trabzonda KAZI yapiyorlarmis. Kaz ölmüs
  • Zaman kötü , Kolla Götü
  • Ey daglari taslari herseyi yaratan rabbim ,herseye bir güzellik ayri bir tat insanlara akil mantik zeka dagitirken bu mesaja mal mal bakan bu öküzü niye unuttun
  • Adamin biri saçlarini önce ortadan ayiriyormus sonra liseden ayirmaya baslamis
  • Güçlü kollari ile beni koltuga oturttu..üstüme abandi..eline aldigi kocaman aletini agzima soktu..çok canim yandi ve agzimdan kanlar akiyordu..ama çürük disimi sonunda çekmişti..
  • su anda her 100 kisiden 35i uyuyor, 10u yemek yiyor, 25i calisiyor, 15i sex yapiyor, 10u araba sürüyor, 4ü ders calisiyor bir tabe salakta elinde telefon sms okuyor
  • Ah kizim ah!! Ben ne salagim. Seni ne doktorlar, ne mühendisler istedi de vermedim. -Üzülme annecigim. Ben hepsine verdim.
  • Yat dedi yattim, ac dedi actim, aletini cikarip soktu. Isini bitirdiginde kan gelmeye basladi, cok korkmus ve cok aci cekiyordum, cünkü ilk kez dis cektiriyordum!!
  • Bütün bisikletlere bindim, Bisan a binemedim..
  • Dünyada ibnelik olmasaydi ; dünya yuvarlak olmazdi
  • DUN GECE SENI O KADAR ARADIM KI,SOGUK VUCUDUMA DOKUNMANI O KADAR ISTEDIM KI,YATAGA SENSIZ VE CIPLAK GIRMEK ZORUNDA KALDIM!NEREDEYDIN BENIM CANIM PIJAMALARIM?Smile)
  • Ask bir muz kabugudur , dikkat etmezsen ayagin degil , hayatin kayar
  • sürüm sürüm sürün arko crem
  • Doga'nin Kanunu varsa Arif sag'in sazi var
  • Temel Kazi yapinca Fadime Hasretlikten Çatlamis:)
  • umudun yoksa bu dünyada atla asagiya dünyadan baska yerden degil keh hö!hö!
  • iki uzayli benzin istasyonuna gitmisler.biri benzin pompasini tutmus dötüne sokmus.digeri ona saskin bir bakisla:bu yaptigin normalmi?demis.digeri ise:hayir kursunsuz.demis
  • Boynuma sürterek gögüslerinin arasindan asagiya kalçamin yanina kadar getirip yuvasina oturttum çikan slak sesi bana güven veriyordu EMNİYET KEMERİNİ SEN DE TAK !
  • Askim seni seviyorum! ama parayı daha cok lakin paranin ne onemi var ,muhim olan miktarıSmile
  • ERKEKLER ARABA GIBIDIR,DIKKAT ETMEZSEN ALTINDA KALIRSIN
  • sen bir meleksin,dagda gezen ineksin,ot veririm yemezsin,allah belani versin
  • KADININ BiRi MUTFAGA GiTMİS HAMiLE KALMIS.NEDEN?
    CEVAP:CUNKU CAY KOYMUS DA ONDAN:)

• Kadinin Biri Yildizlari izliyormus hamile kalmis neden?
    cevap : YILDIZ KAYMIS Smile

• sana yaza yaza yaz geldi.mesaja zam geldi.daha yazacaktım ama konturum bitti
  • Galata kulesinden attım fesimi.Eyyy fani insaf et degdireyim tepesini.Değdirirsem tepesini itelemem gerisini.Itelersem gerisini keserim nefesini
  • KULA BELA GELMEZ HAK YAZMADIKÇA HAK BELA VERMES KUL AZMADIKCA
  • SINAVDAN SIFIR ALDIM AMA ÖNEMLI DIIL , ÖNEMLI OLAN KATILMAKTI Smile
  • elleriyle beyaz vucudumu ellediler dudaklariyla emdiler,atesiyle yaktilar,bilmem ne istediler benim gibi sigaradan?
  • o'nun sert bedenini oce avcumun icine aldim sonra kafasini dudaklarimin arasindan gecirdim o essiz sivi bana hayat veriyordu cocacola hayatin tadi..
  • Bir Daha Kumar oynamıyacağıma Bahse girerim;)
  • Dünya delikanli olsaydi, yuvarlak olmazdi...
  • we aill now upgrade your brain,please wait.....................searching.......searching.........still searching.........sorry=NO BRAIN found....
  • ASLIYI SEVDI KEREM,ASLI IÇIN DAGLARI DELERIM DEDI KEREM ASLI VERMEDI BI KEREM ,BEN BÖYLE ASKI SIKEREM:)
  • SEN SEN OL KAPI ÖNÜNDE ASK YAPMA , ASK'IN GÖZÜ KÖRDÜR AMA KOMSUNUNKİ ASLA .
  • ASK BIR SUDUR,IÇ IÇ KUDUR Smile
  • Seytana adini sordum açmamis gül dedi.Seni seviyorum dedim gülerek manyak dedi.Bi öpücük ver dedim.Etrafina bak dedi.Zorla alirim dedim.Sende o g""t varmi dedi...
  • Ögretmenin vurdugu yerde gül biter.Hiç morarmıs gül olurmu!
  • üfff yavrum,anam,yalarim,yutarim,döserim..sayin abonemiz lütfen ürkmeyiniz bu telsimin'in motivasyon mesajidir, biz buna cep-taciz diyoruz. Belki baskalarida bu uygulamaya baslar ha nedersiniz fena olmaz degilmi
  • Her gün agzina al! oksarcasina dudaklarinin arasinda gezdir!zevkin doruklarina ulastiginda dahada hizlan!ve sonraddeye gelince macunu tükür firçayi temizle dis sagligina dikkat et!...
  • devlet'i osmani ali'de terfi'i temayuzilim irfan ile olmaz ya olacak kuvvetli iltimas ya olacak medeni haz yada olacak delikle temas
  • dereceye girmek için çok çalişti ama hasta oldu derece ona girdi
  • gülü seven dikenine katlanır,kaktüs sevenin vay haline........
  • Ask bir sudur , iç iç kudur , , ,, , Ask bir visne iç iç Kisne...
  • sen bi afıtabey-i yektasin darende deliksiz. ben o deligin matkab-i ihtiyactan kemiksiz
  • NIYETIM ACIZANE-I TACIZ ETMEK DEGIL BILAKIS EFKAR-I UMUMEDE NACIZANE BIR MIKIS TEKLIFIDIR.VERECEGINIZ HER MUSPET CEVAP HARABE-I MIKIMIN DERMANI OLACAKTIR.
  • YÜRÜDÜM OLDUM DEVE GÖRDÜNMÜ ENDAMIMI BENDE TiTEYiM SENSiZ GÜNLERiN ECDADINI FERHAT OLURUM BENDE DAGLARI DELERiM SiRiNiDE TiTERiM SENiDE TiTERiM Smile)
  • ERKEKLER NEDEN EVLENEMEYECEKLERI KADINLARIN PESINDEN KOSARLAR KOPEKLERIN KULLANAMAYACAKLARI OTOMOBILLERIN PESINDEN KOSMALARI GIBI
  • buna kim inanır kadirinanır
  • Daire kiralayamıyorsan , kare kirala..
  • Adamın biri araba almak için galeriye gitmiş,, alamayınca kan kaybından ölmüş.
  • BU GüZELLLiK,BU ZEKA, BU AKIL, HELE SU ANLAM DOLU GöZLERiN BüYüSü ALLAH BüTüN GüZELLiKLERi BiR YERDE TOPLAMIS. NEYSE KENDiMDEN COK BAHSETTiM SENDEN NABER? Smile
  • sen sev seveni seven sevsin seni
  • ayipsa sakin söyleme ayip edersin
  • BU GüZELLLiK,BU ZEKA, BU AKIL, HELE SU ANLAM DOLU GöZLERiN BüYüSü ALLAH BüTüN GüZELLiKLERi BiR YERDE TOPLAMIS. NEYSE KENDiMDEN COK BAHSETTiM SENDEN NABER? Smile
  • DERECEYE GIRMEK IÇIN COK CALISTI AMA ILERI ZEKALI DOPINK ALAYIM DERKEN HASTALANDI VE O DERECEYE DEGILDE DERECE ONA GIRDI...
  • Soluk boruna akıttıgım an o enfes sıvı faaliyete geçecek ve bu mesajı bitirmiş olacaksın...
  • cok tatlisin güzelsin,dikkat et arilar yemesin.
  • ask bir sudur ic ic kudur
  • su anda her 100 kisiden 35i uyuyor, 10u yemek yiyor, 25i calisiyor, 15i sex yapiyor, 10u araba sürüyor, 4ü ders calisiyor bir tane salakta elinde telefon sms okuyor
  • ask bir poktur yemeyen yoktur
  • ARABA ISIK HIZINI GECERSE NE OLUR CEVAP : FARLAR ARKADAN GELIR
  • seni görünce gözlerim dolar kulaklarim euro burnumda döviz bürosu olur
  • SEYTANA KÜLAHINI TERS GIYDIRDIM MAKSAT INSANLIK OLSUN

• ARANIYOR??? ENDÜSÜK NOTU BES OLAN DERTE ATISMAMIZA IZIN VEREN ILKDERS UYUMAMIZA IZIN VEREN EN AZ 4 DERECE MIYOP GÖZLÜKLÜ BIR ÖGRETMEN ARANIYOR....Smile
  • geçenlerde bitkisel hayata girdim maksat yesillik olsun
  • bakarsan bag olur bakmazsan bakma lan..!
  • Sayın abone son dönem faturanız 92.845.268TL dir.Lütfen yarına kadar ödeyiniz.Teşekkürler.
  • Sayin abonemiz aldigimiz sikayet dogrultusunda bir abonemizi rahatsiz ettiginizi saptadik lutfen abonemizden ozur dileyiniz
  • Yukarı aşağı salladım sallasım.Bir anda fışkırmaya başladı.Hemen ağzımız dayadım.İşte o gerçek tat.COCA COLA
  • Sayın abonemiz.Faturanızı zamanında ödemeğinizden dolayı hattınız kullanıma kapanmıştır.
  • Güçlü kolları ile beni koltuğa oturttu..üstüme abandı..eline aldığı kocaman aletini ağzıma soktu..çok canım yandı ve ağzımdan kanlar akıyordu..ama çürük dişimi sonunda çekmişti..
  • gece sensiz cirilciplak girdim yataga..çok üsüdüm ve yanlizdim.hep senin hayalinleydim..yanima gelmeni beni sarmani ve isitmani bekliyordum..benim sevgili çizgili pijamalarım
  • I AM AN ALIEN! I HAVE TRANSFORMED MYSELF INTO YOUR PHONE AND RIGHT

edit-gulloshmelissa
erenci_güzel
Co_Admin
Co_Admin
erenci_güzel

Kadın

esprili mesajlar Empty
MesajKonu: Geri: esprili mesajlar   esprili mesajlar EmptyPerş. Ağus. 07, 2008 10:44 am

saol ama bi daha lütfen site ismi verme Wink
caner
***Çalışkan ÜyemizZzZ***
***Çalışkan ÜyemizZzZ***
caner

Erkek

esprili mesajlar Empty
MesajKonu: Geri: esprili mesajlar   esprili mesajlar EmptyPerş. Ağus. 07, 2008 11:50 am

kendisi çıktı valla ben vermedim
gulloshmelissa
_-**-_Süper Admin_-**-_
_-**-_Süper Admin_-**-_
gulloshmelissa

Kadın

esprili mesajlar Empty
MesajKonu: Geri: esprili mesajlar   esprili mesajlar EmptyPerş. Ağus. 07, 2008 11:55 am

editlendi sorun yoq Very Happy
http://evanescenceqoliqleri.yetkinforum.com/forum.htm

esprili mesajlar
1 sayfadaki 1 sayfası