HePsİ FaN cLuP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HePsİ FaN cLuP

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

BU KAĞITTA NE YAZIYOR??

3 posters
YazarMesaj
gülçinist ece
Emekli MOderatör
Emekli MOderatör
gülçinist ece

Kadın

BU KAĞITTA NE YAZIYOR?? Empty
MesajKonu: BU KAĞITTA NE YAZIYOR??   BU KAĞITTA NE YAZIYOR?? EmptySalı Nis. 08, 2008 2:17 pm

Bir adam yıllar boyu almanyada bir bankada çalışmış ve emekli olmasına yakın artık yurda dönmeye karar verdiği gün lan felekten bir gün çalim bari deyip bir bara gitmiş.. Barda içkisini içerken karşısına çok güzel bir kadın oturmuş bizimki kadına hayran kalıp hemen garsonu çağırıp kağıda tanışabilirmiyiz mesajını yazdıktan sonra garsonla kadına göndermiş. kadın kağıdı almış okumuş adama imalı bir bakıştan sonra kağıdın arkasına bir şeyler yazıp kağıdı tekrar adama geri göndermiş adam kağıda bakmış bakmış....
Hiç bir şey anlamamış yazı ne almanca ne bildiği bir dile aitmiş gitmiş kağıdı en yakın arkadaşına verip ya bunu bir kadın bana yazdı ben anlamadım ne yazıyor burda diye sormus arkadaşı kağıdı okur okumaz sakın bir daha beni arama
arkadaşlığımız sona erdi diyip yanından gitmiş..
Adam şaşkın bir halde eve gidip anne babasına ya siz eskisiniz bilirsiniz burda ne yazıyor diye bu sefer onlara sormuş anne babası kağıdı okuyunca adamı evlatlıktan red etmişler karısına göstermiş karısı boşanma davası açmış adam artık çıldırma noktasına gelmiş len demiş bunu en iyi anlayan doktor olur nede olsa onların yazısı karışık diyip bir doktora gitmiş doktor kağıdı okuyunca çok sakin bir şekilde izin isteyip odasına girmiş aradan 1 saat 2 saat geçmiş doktor yok... Bizim adam merak edip odaya girince bir bakmışkı doktor tavanda sallanıyor kendini asmış adam en sonunda pes etmiş len bu kağıd başıma çok işler açtı başkasınında hayatını karartmasın diye kağıdı çalıştığı bankanın kasasına koyup evine gitmiş. O akşamda tesadüf bankaya hırsızlar girmiş kasadaki bütün paraları almışlar tam kaçacakları sırada hırsızların şefi kağıdı görmüş şef kağıdı okuyunca :rtfm birden çabuk paraları yerine koyun demiş ve bütün paraları kasaya geri koyduktan sonra çekip gitmişler.
ŞİMDİ GELELİM SORUMUZA HALİYLE BU KAĞIT'TA NE YAZIYOR DİYCEM...
İP UCU : CEVAP İÇİN YAZIYI İYİ OKUYUN...
erenci_güzel
Co_Admin
Co_Admin
erenci_güzel

Kadın

MesajKonu: Geri: BU KAĞITTA NE YAZIYOR??   BU KAĞITTA NE YAZIYOR?? EmptyÇarş. Nis. 16, 2008 11:15 am

anlamadım yoksa ben salakmıyım Sad
gulloshmelissa
_-**-_Süper Admin_-**-_
_-**-_Süper Admin_-**-_
gulloshmelissa

Kadın

MesajKonu: Geri: BU KAĞITTA NE YAZIYOR??   BU KAĞITTA NE YAZIYOR?? EmptyÇarş. Nis. 16, 2008 11:48 am

Yaff Adam KAğıda Bi Yazı Yazmış.Ama Yazı KAğıtdaymış,Sonra Bize Sorulan SOruda Bu kağıtta NE yazılıyo Olan.Burada Demiş Yazıyı Oku E soruo Bİze Ne yazıyo Dİe GÖnderilen Msj yAzıo Okee Very Happy DOĞRUMU YOKSA BNDEDEMİ GERİLİK VAR NEE Cool
http://evanescenceqoliqleri.yetkinforum.com/forum.htm
erenci_güzel
Co_Admin
Co_Admin
erenci_güzel

Kadın

MesajKonu: Geri: BU KAĞITTA NE YAZIYOR??   BU KAĞITTA NE YAZIYOR?? EmptyCuma Nis. 18, 2008 10:06 am

bence mantıklı cnm ayrıca sende gerilik yok bunu yazanda bi gerilik var Very Happy
gulloshmelissa
_-**-_Süper Admin_-**-_
_-**-_Süper Admin_-**-_
gulloshmelissa

Kadın

MesajKonu: Geri: BU KAĞITTA NE YAZIYOR??   BU KAĞITTA NE YAZIYOR?? EmptyPaz Nis. 20, 2008 1:14 am

Very Happy Very Happy
erenci_güzel
Co_Admin
Co_Admin
erenci_güzel

Kadın

MesajKonu: Geri: BU KAĞITTA NE YAZIYOR??   BU KAĞITTA NE YAZIYOR?? EmptyC.tesi Nis. 26, 2008 10:13 am

buldum buldum daha doğrusu babam buldu Very Happy o kağıttaki yazıyı bilmen için kağıdı okuman gerek Very Happy benim babam züper Very Happy
gulloshmelissa
_-**-_Süper Admin_-**-_
_-**-_Süper Admin_-**-_
gulloshmelissa

Kadın

MesajKonu: Geri: BU KAĞITTA NE YAZIYOR??   BU KAĞITTA NE YAZIYOR?? EmptyC.tesi Tem. 12, 2008 3:18 am

e benim dediğim Very Happy sorulan sorunun cevabı
Bir adam yıllar boyu almanyada bir bankada çalışmış ve emekli olmasına yakın artık yurda dönmeye karar verdiği gün lan felekten bir gün çalim bari deyip bir bara gitmiş.. Barda içkisini içerken karşısına çok güzel bir kadın oturmuş bizimki kadına hayran kalıp hemen garsonu çağırıp kağıda tanışabilirmiyiz mesajını yazdıktan sonra garsonla kadına göndermiş. kadın kağıdı almış okumuş adama imalı bir bakıştan sonra kağıdın arkasına bir şeyler yazıp kağıdı tekrar adama geri göndermiş adam kağıda bakmış bakmış....
Hiç bir şey anlamamış yazı ne almanca ne bildiği bir dile aitmiş gitmiş kağıdı en yakın arkadaşına verip ya bunu bir kadın bana yazdı ben anlamadım ne yazıyor burda diye sormus arkadaşı kağıdı okur okumaz sakın bir daha beni arama
arkadaşlığımız sona erdi diyip yanından gitmiş..
Adam şaşkın bir halde eve gidip anne babasına ya siz eskisiniz bilirsiniz burda ne yazıyor diye bu sefer onlara sormuş anne babası kağıdı okuyunca adamı evlatlıktan red etmişler karısına göstermiş karısı boşanma davası açmış adam artık çıldırma noktasına gelmiş len demiş bunu en iyi anlayan doktor olur nede olsa onların yazısı karışık diyip bir doktora gitmiş doktor kağıdı okuyunca çok sakin bir şekilde izin isteyip odasına girmiş aradan 1 saat 2 saat geçmiş doktor yok... Bizim adam merak edip odaya girince bir bakmışkı doktor tavanda sallanıyor kendini asmış adam en sonunda pes etmiş len bu kağıd başıma çok işler açtı başkasınında hayatını karartmasın diye kağıdı çalıştığı bankanın kasasına koyup evine gitmiş. O akşamda tesadüf bankaya hırsızlar girmiş kasadaki bütün paraları almışlar tam kaçacakları sırada hırsızların şefi kağıdı görmüş şef kağıdı okuyunca :rtfm birden çabuk paraları yerine koyun demiş ve bütün paraları kasaya geri koyduktan sonra çekip gitmişler.
ŞİMDİ GELELİM SORUMUZA HALİYLE BU KAĞIT'TA NE YAZIYOR DİYCEM...
İP UCU : CEVAP İÇİN YAZIYI İYİ OKUYUN...

puhahaha Very Happy
erenci_güzel
Co_Admin
Co_Admin
erenci_güzel

Kadın

MesajKonu: Geri: BU KAĞITTA NE YAZIYOR??   BU KAĞITTA NE YAZIYOR?? EmptySalı Tem. 15, 2008 11:52 am

acaba gerçekten kağıtta ne yazıyodu :?
gulloshmelissa
_-**-_Süper Admin_-**-_
_-**-_Süper Admin_-**-_
gulloshmelissa

Kadın

MesajKonu: Geri: BU KAĞITTA NE YAZIYOR??   BU KAĞITTA NE YAZIYOR?? EmptyC.tesi Eyl. 06, 2008 12:52 am

Kuzum se gönderileni okumadınmı ,GÖnderilen yazıyor işte Very Happy
erenci_güzel
Co_Admin
Co_Admin
erenci_güzel

Kadın

MesajKonu: Geri: BU KAĞITTA NE YAZIYOR??   BU KAĞITTA NE YAZIYOR?? EmptyCuma Eyl. 26, 2008 7:42 am

Ya tmm anladımda Cevap:onu bilmek için kağıda okuyunda acaba diyorum kadın ne yazdında bütün olanlar oldu Very Happy onu sordum

BU KAĞITTA NE YAZIYOR??
1 sayfadaki 1 sayfası