HePsİ FaN cLuP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HePsİ FaN cLuP

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

güzel söz ve yazılar

2 posters
YazarMesaj
gulloshmelissa
_-**-_Süper Admin_-**-_
_-**-_Süper Admin_-**-_
gulloshmelissa

Kadın

güzel söz ve yazılar Empty
MesajKonu: güzel söz ve yazılar   güzel söz ve yazılar EmptyC.tesi Mart 29, 2008 11:04 am

Hani gözler vardır sözleri anlatir, hani sözler vardır gözleri anlatir, bir de aşk vardir seni anlatir..."
güzel söz ve yazılar Linie14
"Ölmeni istemem yasada sürün yuvasi yikilmis kustan beter ol bana çok çektirdin dilerim sende birgün bir zalime düs benden beter ol."

"Hey! mezarci bana öyle bir mezar yapki kara topraga dert olsun üstüne öyle DERTLI yaz ki SEVGILIM okudukça KAHROLSUN..."
"Her insana her nefes bir baþka heves, birtek ilk aþk bitmeyecek.. daha ilk günden hep sonunu sorduk, cevap ne kimse bilmeyecek..."

"Bir sen varsin benim içimde artik bir ben yok benim içimde."
"Sev Ama Mevsimlik OLmasin Yazin Açýp Kisin Solmasin."

"Dünyada tek kahroldugum sey merhaba diyerek birlesen ellerin elveda diyerek ayrýlmasidir."
"Mutlu olabilmek için gülmeyi beklersin, ömür gecer tebessüm bile edemezsin..."

"Dünya da her sevgili kendine bir es arar tasin kalbi yoktur ama onu da yosunlar sarar.
"Yagmur mutluluguma gölge düsürmek için yagiyorsa aldirmiyorum! maksadi gözlerimi islatmaksa ben zaten agliyorum..! YARIM."

"Sevmek çay sevilmek seker bizim gibi garibanlar çayi sekersiz içer."
"Sen dünyaya sürgün gönderilmis bir meleksin ve ben seni o kadar çok sevecegim birdaha cennetine dönemeyeceksin."

"Ask bir nehirdir içine aptallar düser bende düstüm ama beni ittiler."
"Bir uçurumdan asagý düþüyor olsam sende orada bir dal olsan seni tutup incitmektense ölmeyi tercih ederim."

"Sen yildizlar kadar parlak ve güzelsin,ama aranýzdaki fark onlar milyonlarca, sen ise bir tanesin..."
"Sen bir günessin etrafýnda bir çok gezegen var. ama unutmaki ben de bir dünyayim ve bir tek bende hayat var !"

"Dün gece yildizlara hep seni anlattim, dinledikçe bir kez daha parladilar. Ayri oldugumuzu söyledim, seni dilemem için hepsi birer birer kaydilar."
"Sana bir öpücük bir kum tanesi kadarsa sana kumsallari veriyorum."

"Sensizlikte bir gülüs ölmekten müskülmüs gülüm."
"Kendini yalniz hissettiginde,elini kalbine koy ben oradayim."

"Sana ilk yalanýmý son nefesimde söyleyecegim, sirf yalan olsun diye, seni sevmiyorum diyecegim."
"Biraz seni bilirler, biraz beni.Ama ne bilirler bu delinin seni ne çok sevdigini."

"Gözlerin nehir, kaslarin köprü olsa tam ortasindan geçerken ipler kopsa ve ben yanalaridan süzülüp düssem
dudaklarina, beni öpermisin?yoksa gözyasi gibi silermisin."
"Seni unutmak icin and ictim gözlerin geldi aklima vazgectim."
güzel söz ve yazılar A2
"Beni bos bir kutu farzet icimi ise sevgiyle donat."

"Hani gözler vardır sözleri anlatir, hani sözler vardır gözleri anlatir, bir de aşk vardir seni anlatir..."
"Ölmeni istemem yasada sürün yuvasi yikilmis kustan beter ol bana çok çektirdin dilerim sende birgün bir zalime düs benden beter ol."

"Hey! mezarci bana öyle bir mezar yapki kara topraga dert olsun üstüne öyle DERTLI yaz ki SEVGILIM okudukça KAHROLSUN..."
"Her insana her nefes bir baþka heves, birtek ilk aþk bitmeyecek.. daha ilk günden hep sonunu sorduk, cevap ne kimse bilmeyecek..."

"Bir sen varsin benim içimde artik bir ben yok benim içimde."
"Sev Ama Mevsimlik OLmasin Yazin Açýp Kisin Solmasin."

"Dünyada tek kahroldugum sey merhaba diyerek birlesen ellerin elveda diyerek ayrýlmasidir."
"Mutlu olabilmek için gülmeyi beklersin, ömür gecer tebessüm bile edemezsin..."

"Dünya da her sevgili kendine bir es arar tasin kalbi yoktur ama onu da yosunlar sarar.
"Yagmur mutluluguma gölge düsürmek için yagiyorsa aldirmiyorum! maksadi gözlerimi islatmaksa ben zaten agliyorum..! YARIM."

"Sevmek çay sevilmek seker bizim gibi garibanlar çayi sekersiz içer."
"Sen dünyaya sürgün gönderilmis bir meleksin ve ben seni o kadar çok sevecegim birdaha cennetine dönemeyeceksin."

"Ask bir nehirdir içine aptallar düser bende düstüm ama beni ittiler."
"Bir uçurumdan asagý düþüyor olsam sende orada bir dal olsan seni tutup incitmektense ölmeyi tercih ederim."

"Sen yildizlar kadar parlak ve güzelsin,ama aranýzdaki fark onlar milyonlarca, sen ise bir tanesin..."
"Sen bir günessin etrafýnda bir çok gezegen var. ama unutmaki ben de bir dünyayim ve bir tek bende hayat var !"

"Dün gece yildizlara hep seni anlattim, dinledikçe bir kez daha parladilar. Ayri oldugumuzu söyledim, seni dilemem için hepsi birer birer kaydilar."
"Sana bir öpücük bir kum tanesi kadarsa sana kumsallari veriyorum."

"Sensizlikte bir gülüs ölmekten müskülmüs gülüm."

http://evanescenceqoliqleri.yetkinforum.com/forum.htm
gülçinist ece
Emekli MOderatör
Emekli MOderatör
gülçinist ece

Kadın

güzel söz ve yazılar Empty
MesajKonu: Geri: güzel söz ve yazılar   güzel söz ve yazılar EmptyÇarş. Nis. 02, 2008 6:12 am

saol aşqom süperler benden sana +3 rep hmn veriom

güzel söz ve yazılar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» grubun en