HePsİ FaN cLuP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HePsİ FaN cLuP

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

rihannanın 10 altın kuralı

5 posters
YazarMesaj
gülçinci_güzel
GrupHepsi Aşığı
GrupHepsi Aşığı
gülçinci_güzel

Kadın

rihannanın 10 altın kuralı Empty
MesajKonu: rihannanın 10 altın kuralı   rihannanın 10 altın kuralı EmptyC.tesi Şub. 09, 2008 6:23 am

1. KURAL
Başkalatına kulak ver
"Yanımdaki insanların sözlerine güvenmek zorundayım.Çünkü onlar, benden daha tecrübeli.Yıllardır bu piyasanın içindeler, dolayısıyla yaptıkları işi çok iyi biliyorlar. Fakat bir konu hakkında bazen gerçekten güçlü duygular hissettiğim zaman, bunu onlara söylüyorum. Başlangıçta çok genç ve tecrubesiz olduğum için, kimse beni dikkate almıyordu, ama artık dinliyorlar. Yine de bulunduğum yere gelmemde onların söylediklerini dikkate almamın çok büyük etkisi var. Bunu herkeze tavsiye ediyorum."

2. KURAL

Köklerine bağlı kal
"Yaptığım işin en zor taraflarından biri de ailemden ve arkadaşlarımdan uzak kalmak sevdiğim ve beraber büyüdüğüm insanları özlüyorum ): Ama aramızdaki mesafeler asla bağlarımızı kopmasına neden olamaz.

Her gün onları arayıp soruyorum, mesajlaşıyorum. Bazılarıyla e-posta ile görüşüyorum. Bu hale gelmeden önce benim hayatımda çok önemli yer tutan bu insanları asla unutamam, onlarsız asla kalamam. Onları inkar etmek, çok büyük yanlış olur."

3.KURAL

Minnettar ol
"İnsanlar bana hep ünlü olsaydım en çok neyi isteyeceğimi sorup duruyor. Eğer bu işi yapmasaydım, gerçekten çok şeyi kaçırmış olurdum. Bana verilmiş şansa o kadar minnettarım ki, anlatamam. Her zaman bundan dolayı mutluluk duyuyorum. Bana şans verdi, ama şunu da unutmamak lazım, ben de bu şansı iyi kullandım."

4. KURAL

Aşk için aceleye gerek yok
"Şu anda kalbim boş ve yanlızım. Gerçekten bir şeyler hissetmiyorsam, bir ilişkinin içinde bulmak istemiyorum kendimi. Bence önemli olan bu. Ayrıca beraber olacağım kişi ünlüymüş, değilmiş pek umrumda değil. Ama illa ki 'ünlülerden birisini tercih et' derseniz, Orlando Bloom bence çok şeker! Ama henüz onunla tanışma fırsatım olmadı."

5.KURAL

Süperstarlar da insanlardır
"Justin Timberlake, benim için çok önemli birisi, onun fanatiğiyim ben! Onunla tanışacağım zaman ' AMAN ALLAHIM, ben Justin ile karşılaşacağım' diye inanılmaz bir heyecan duymuştum! Ama gördüm ki, o da bizlerden birisi! Çok tatlı ve cool. Ayrıca onunla çalışmak da çok zevkli."

6.KURAL

Yaşına göre takıl
"Yaptığım iş, beni çok çabuk olgunlaştırdı. Yetişkinler kadar güçlü ve hızlı kararlar almam gerekiyor ve bu da beni daha fazla sorumluluk sahibi yapıyor. Ama ben hala çok gencim ve gençler gibi yaşamak istiyorum. Arkadaşlarımla çıkıp eğlenmek, onlarla alışveriş yapmak müzik dinlemek...Bende bunlara bayılıyorum!"

7.KURAL

Başarılı arkadaşlarla görüş
"Bir kaç ünlü samimi arkadaşım var. Özellikle de Omarion ve Hayden Panettiere ile çok iyi anlaşıyorum. Hayden'i çok seviyorum, çok iyi bir arkadaş. İşinde çok başarılı ve onunla paylaşabileceğim ortak bir kaç noktamız var."

8.KURAL

Strese yenilme
"En çok gerildiğim şeylerden birisi, kırmızı halının üzerinde yürümek! Neden mi? Çünkü orada yürümek çok önemli bir şey ve herkezin gözü üzerimizde oluyor. Yani insanın kendisini rahat hissetmesi mümkün değil! Dolayısıyla bende kendimi çok gergin hissediyorum ve derin bir nefes alarak rahatlamaya çalışıyorum."

9.KURAL

Dedikodulara göğüs ger
"Benimle ilgili o kadar çok haber çıkıyor ki bir gün Omarion, bir gün Justin'le olduğumu söylüyorlar! Bunlar doğru değil. Grammy Ödül Töreni'nden sonra Justin ile oradan ayrıldığım söylendi mesela. Bunun gibi bir çok şeyi hiç ciddiye almıyorum, gülüp geçiyorum başka türlü başa çıkılmaz!"

10. KURAL

Kendi kendinin hayranı ol
"Ben günlük hayatımda dışarı makyajsız çıkıyorum. Paparazilerden de çekinmiyorum, her an her yerde karşınıza çıkabiliyorlar. Benim için önemli olan kendine güven duymak. Kendimi her halimle seviyorum. Bence herkez kendini sevmeli!"

NOT:KENDİM YAZDIM YAZANA KADAR BELİM KOPTU EMEĞE SAYGI LÜTFEN +REP VERMEK İSTEYEN VEREBİLİR.
eylem_yoshy
Emekli MOderatör
Emekli MOderatör
eylem_yoshy

MesajKonu: Geri: rihannanın 10 altın kuralı   rihannanın 10 altın kuralı EmptyC.tesi Şub. 09, 2008 3:37 pm

saol cnm
erenci_güzel
Co_Admin
Co_Admin
erenci_güzel

Kadın

MesajKonu: Geri: rihannanın 10 altın kuralı   rihannanın 10 altın kuralı EmptyPaz Şub. 10, 2008 4:00 am

saol kuzen Very Happy
Fırıldak_m0j0
*** Mod Adayı ***
*** Mod Adayı ***
Fırıldak_m0j0

Kadın

MesajKonu: Geri: rihannanın 10 altın kuralı   rihannanın 10 altın kuralı EmptyPaz Şub. 10, 2008 6:17 am

saol guççük kuzenimmmm
Yasemin_Koliq?
Moderatör
Moderatör
Yasemin_Koliq?

Kadın

MesajKonu: Geri: rihannanın 10 altın kuralı   rihannanın 10 altın kuralı EmptyPtsi Şub. 11, 2008 1:24 am

SaoL Cnmm..
http://hepsicilercetesi.niceboard.net/
gülçinci_güzel
GrupHepsi Aşığı
GrupHepsi Aşığı
gülçinci_güzel

Kadın

MesajKonu: Geri: rihannanın 10 altın kuralı   rihannanın 10 altın kuralı EmptyPaz Şub. 17, 2008 1:58 pm

önemli değil canlarım

rihannanın 10 altın kuralı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-