HePsİ FaN cLuP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HePsİ FaN cLuP

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Grup Hepsi ile ask uzerine roportaj

2 posters
YazarMesaj
gülçinist ece
Emekli MOderatör
Emekli MOderatör
gülçinist ece

Kadın

Grup Hepsi ile ask uzerine roportaj Empty
MesajKonu: Grup Hepsi ile ask uzerine roportaj   Grup Hepsi ile ask uzerine roportaj EmptyCuma Şub. 01, 2008 7:14 am

Hepsi'nin 'Aşk' Sırları

Cemre
"Hiç reddedildin mi?" sorusuna "Hayır reddedilmedim, çünkü hiç teklif etmedim.Her zaman bana teklifler geldi." diye yanıtlıyor."Peki bir sevgilin var mı?" sorusunada "Hayır, şuan için birisi yok." cevabını veriyor.

Gülçin
"Reddedildin mi?" sorusunu yönelttiğimizde "Evet reddedildim." diyor."Şuan sevgilin var mı?" sorusunada "Hayır şimdilik öyle biri hayatımda yok" cevabını veriyor.

Eren
"Reddedildin mi hiç?" diye soruyoruz "Hayır reddedilmedim ama çok reddettim" diye cevaplıyor."Şuan biri var mı?" diye sorduğumuzda "Evet sevgilim var ve onu çok seviyorum" diyor.

Yasemin
"Hiç reddedildin mi?" sorusunu yönelttiğimizde "Evet reddedildimde reddettim de." cevabını alıyoruz."Şuan biri var mı?" sorusunada "Evet var." cevabını veriyor
gülçinci_güzel
GrupHepsi Aşığı
GrupHepsi Aşığı
gülçinci_güzel

Kadın

MesajKonu: Geri: Grup Hepsi ile ask uzerine roportaj   Grup Hepsi ile ask uzerine roportaj EmptyC.tesi Şub. 02, 2008 8:06 am

teşekkürler
gülçinist ece
Emekli MOderatör
Emekli MOderatör
gülçinist ece

Kadın

MesajKonu: Geri: Grup Hepsi ile ask uzerine roportaj   Grup Hepsi ile ask uzerine roportaj EmptyC.tesi Şub. 02, 2008 8:09 am

bişey değil

Grup Hepsi ile ask uzerine roportaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Grup Hepsi - Mum
» Grup Hepsi - Dur Dur
» grup hepsi Ve anneleri