HePsİ FaN cLuP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HePsİ FaN cLuP

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

aşık mısın bağımlı mı..?? kuizz

2 posters
YazarMesaj
mrs_alone
Geçerken Uğradım
Geçerken Uğradım
mrs_alone

aşık mısın bağımlı mı..?? kuizz Empty
MesajKonu: aşık mısın bağımlı mı..?? kuizz   aşık mısın bağımlı mı..?? kuizz EmptyC.tesi Ocak 19, 2008 1:54 am

görelim bakalım aşık mısınız yoksa bağımlı mı..??
Mükemmel bir aşıksın
Sevgi konusunda hassas olsan da bağımlılık mı aşk mı denince aşktan yana tavır alıyorsun. Sevgilin ve onun duyguları senin için önemli ama aslında her şeyin merkezinde sen varsın. Bu sadece kendini düşünen bir süperego seviyesinde değil elbette. Kendini sevdiğin ölçüde karşındakini de seveceğini biliyor ve buna göre hareket ediyorsun.

bana bu çıktı..!!! Very Happy I love you flower
PsikoGulloshh
Emekli MOderatör
Emekli MOderatör
PsikoGulloshh

aşık mısın bağımlı mı..?? kuizz Empty
MesajKonu: Geri: aşık mısın bağımlı mı..?? kuizz   aşık mısın bağımlı mı..?? kuizz EmptyPtsi Ocak 21, 2008 9:09 am

Mükemmel bir aşıksın
Sevgi konusunda hassas olsan da bağımlılık mı aşk mı denince aşktan yana tavır alıyorsun. Sevgilin ve onun duyguları senin için önemli ama aslında her şeyin merkezinde sen varsın. Bu sadece kendini düşünen bir süperego seviyesinde değil elbette. Kendini sevdiğin ölçüde karşındakini de seveceğini biliyor ve buna göre hareket ediyorsun.
http://www.grup-hepsijiler.niceboard.net

aşık mısın bağımlı mı..?? kuizz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-